Newsy

Zhuhai International Circuit dostępny w RaceRoom

Sector3 Studios udostępniło dziś nową trasę do swojego symulatora RaceRoom Racing Experience. Tym razem jest to chiński tor Zhuhai International Circuit. Pojawiła się również aktualizacja samej gry.

Zhuhai International Circuit zbudowano w 1996 roku i był pierwszym stałym torem drogowym w Chinach. Trasa o długości 4,3 km została zaprojektowana przez tę samą grupę, która utworzyła obwód Formuły 1 w Adelaide i została ulepszona w 2004 roku przez Tilke GmbH.

Posiada 14 zakrętów wraz z serpentynami, które zapewniają wiele dobrych okazji do wyprzedzania. Tor był gospodarzem wielu znanych serii wyścigowych takich jak FIA GT Championship, Endurance World Championship, A1 Grand Prix, GT Asia, Asian Le Mans Series i TCR Asia, dzięki czemu stał się chińską stolicą motorsportu.

Oprócz wspomnianego toru, RaceRoom doczekał się również kilku usprawnień technicznych. Poprawiono m.in. sztuczną inteligencję, kary za ścinanie zakrętów oraz dźwięk i fizykę niektórych pojazdów. Uzupełniono również wsparcie dla kierownicy Thrustmaster TS PC Racer. Dokładną listę zmian znajdziecie tutaj (po angielsku), natomiast poniżej zajawka nowego toru.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments