Newsy

Zielona Gala w Szepietowie z Kingway Motor Poland

W najbliższy weekend tj. 24 i 25 maja na terenach AGROARENY w PODR w Szepietowie odbędzie się jubileuszowa ZIELONA GALA. Nie tylko miejsce ale i perspektywy zaistnienia na nowym rynku odbiorców zachęciły największego w Polsce importera skuterów i quadów w Polsce Firmę KINGWAY MOTOR POLAND.

Od soboty Firma KINGWAY zaprasza na szczególne w swoim rodzaju stoisko , którego rozmach wizualny i zakres merytoryczny ekspozycji zachęci tysiące odwiedzających. Jest to pierwsza impreza rolnicza na której KINGWAY zaprezentuje jeden ze swoich nowatorskich produktów skierowanych do segmentu odbiorów w branży rolniczej. Będzie to model quada przystosowany do obsługi gospodarstw rolniczych będący na chwilę obecną alternatywą do dużych i drogich maszyn.

Model ten o nazwie KINGWAY DOMINATOR 500 CC 4WD posiada czterosuwowy silnik chłodzony cieczą o pojemności 493 ccm. Jego podstawowymi zaletami podkreślającymi funkcjonalność jest możliwość dołączenia do niego przyczepki (jako opcja) oraz zestaw akcesoriów możliwych do zakupu i do zamontowania w tym modelu takich jak pług i siewnik.

Model ten posiadam homologację więc można nim poruszać się po drogach tak samo jak każdym samochodem Kat B. Atrakcyjna jest również cena DOMINATORA 500 CC – 19.999,00 dla Klienta końcowego.

KINGWAY MOTOR POLAND chce tym samym zachęcić swoich Klientów do inwestowania w nowe formy pomocy w gospodarstwie. Dzięki udziałowi w takich przedsięwzięciach jakim jest Zielona Gala odbiorcy mogą przekonać się, iż Importerzy z branży motoryzacyjnej mają również rolnikom do zaoferowania wiele innowacji ze swojej bogatej oferty.

Oczywiście odwiedzający będą mogli również zobaczyć inne produkty KINGWAYA, a przede wszystkim skutery, które już na stałe zagościły na polskich wsiach jako tani i wygodny pojazd do przemieszczania się i spędzania wolnego czasu.
Informacja prasowa

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments