Newsy

Zmiany w GTA San Andreas

Wraz ze zbliżającą się powoli premierą pecetowej wersji gry Grand Theft Auto: San Andreas, potencjalnego wielkiego hitu na ten rok, pojawiają się pierwsze doniesienia o zmianach, jakie zajdą w stosunku do wydanej już wersji konsolowej.

Na pierwszy ogień pójdzie oprawa wizualna i bardzo dobrze, bowiem na PS2 najnowsze GTA nie wyglądało do końca imponująco. Brak będzie niewyraźnych tekstur, na budynkach i samochodach pojawią się refleksy świateł a także inne ciekawe efekty. Do tego dostaniemy na wzór Vice City możliwość dodawania własnych utworów mp3 do słuchania w radiu w świecie gry. Nie potwierdzony został jeszcze tryb dla dwóch graczy.

Za ciekawostkę należy uznać fakt, iż niemiecka wersja San Adreas ma zostać ocenzurowana (brak krwi). W tej chwili ukończenie projektu szacuje się na jakieś 90%, więc pozostaje cierpliwie czekać na czerwcową premierę.
Źródło – gry.wp.pl

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments