Motogry Newsy

Znamy datę premiery GRID Legends! Gra na pierwszym gameplayu

W lipcu tego roku zapowiedziano GRID Legends – nową odsłonę z serii gier wyścigowych Codemasters. Teraz poznaliśmy datę premiery. Gra ukaże się 25. lutego 2022, na konsole Xbox i PlayStation, zarówno starej jak i nowej generacji, a także na PC.

Czego możemy spodziewać się po nowym dziecku Codemasters? Wygląda na to, że jeszcze więcej starego GRIDa, okraszonego dużym trybem kariery. To właśnie on był szeroko reklamowany przy pierwszych zapowiedziach. Ponadto, twórcy chwalą się nowymi lokacjami, w których przyjdzie nam się ścigać, czy kreatorem wyścigów, dzięki któremu stworzymy absolutnie dowolne kombinacje przeciwników, lokacji i pogody. Możemy zatem ścigać się Mini Cooperami z wielkimi ciężarówkami.

Warto wspomnieć także o cross-platformowym trybie multiplayer. Dzięki niemu gracze konsolowi zagrają z PCeciarzami. Więcej o samej rozgrywce dowiedzieć można się z filmu przygotowanego przez twórców poniżej.

5 2 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Michał Pochopień
Fan motorsportu zarówno prawdziwego, jak i wirtualnego, śledzący prawdopodobnie wszystkie możliwe serie wyścigowe na świecie - w tym, jako jedna z 3 osób w Polsce oglądam NASCAR ;)
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments